Niech trwa, by świąteczna magia pozostała z nami na dłużej

28 stycznia 2019

Radosne kolędowanie! W Kościele p.w. Dobrego Pasterza w Chorzowie rozbrzmiewały piękne kolędy i pastorałki podczas koncertu laureatów.

 

Uroczyste podsumowanie i zakończenie Regionalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek – XIV już edycji pomogło nam, a przynajmniej mam taką nadzieję, łatwiej pogodzić się z faktem poniedziałku. Świąteczny nastrój dzięki wspólnemu kolędowaniu pozostanie z nami na dłużej.

PROTOKÓŁ JURY

24.01.2019 roku w Domu Kultury „Batory” odbył się XIV Konkurs Kolęd i Pastorałek Polskich organizowany przez Szkołę Podstawową  nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie

Jury w składzie:

mgr Małgorzata Bątorek-Gazda -przewodnicząca

mgr Joanna Wojciechowska

mgr Ryszard Zawadzki

wyłonili następujących laureatów:

Szkoły Podstawowe kl. I-III

Kategoria solista:

 I miejsce Iga Brodzińska SP 13 Chorzów

II miejsce Jagoda Labus SP 18 Chorzów

III miejsce Julia Górka SP 17 Chorzów

Wyróżnienia nie przyznano

 

Kategoria duety:

 I miejsce  nie przyznano

II miejsce Iga Brodzińska, Lilianna Wowra SP 13 Chorzów

III miejsce Małgorzata Domańska, Julia Świerczyńska SP 15 Chorzów

Wyróżnienia nie przyznano

 

Kategoria zespół wokalny:

 I miejsce  Świetlicowe Nutki SP 1 Chorzów

II miejsce Gwiazdeczki SP 18 Chorzów

III miejsce Zespół Wokalny SP 13 Chorzów

Wyróżnienia Kolorowe Nutki SP 15 Chorzów

 

Kategoria zespół wokalno-instrumentalny:

 I miejsce  nie przyznano

Wyróżnienie Zespół wokalno- instrumentalny SP 13 Chorzów

 

Szkoły Podstawowe kl. IV-VI

Kategoria solista:

I miejsce Natalia Lemantowicz SP 17 Chorzów

II miejsce Marta Słodczyk SP 5 Chorzów

III miejsce nie przyznano

Wyróżnienia nie przyznano

 

 

Kategoria duety:

I miejsce nie przyznano

II miejsce nie przyznano

III miejsce Agnieszka Urbańska, Lena Sęk SP 21 Katowice

Wyróżnienia nie przyznano

 

 Kategoria zespół wokalny:

I miejsce nie przyznano

II miejsce Akolada SP 18 Chorzów

III miejsce Zespół SP 15 Chorzów

Wyróżnienia nie przyznano

 

Kategoria zespół wokalno-instrumentalny:

I miejsce nie przyznano

Wyróżnienie Zespół Impresja SP 24 Ruda Śląska

 

Szkoły Podstawowe kl. VII-VIII

Kategoria solista:

I miejsce Zuzanna Lemantowicz SP 39 Chorzów

II miejsce nie przyznano

III miejsce Milena Hyla SP 34 Chorzów

Wyróżnienia nie przyznano

 

Kategoria duety:

III miejsce Klaudia Kleszczyk, Filip Rusinowicz SP 15 Chorzów

Wyróżnienie nie przyznano

 

Kategoria zespół wokalno-instrumentalny:

I miejsce nie przyznano

Wyróżnienie nie przyznano

 

gimnazjum:

Kategoria solista:

I miejsce Paulina Flak SP 18 Chorzów

II miejsce Mateusz Hanke SP 24 Ruda Śląska

III miejsce Aleksandra Tadla SP 19 Katowice

Wyróżnienia Edyta Horyń SP 32 Bytom

 

Kategoria duety:

I miejsce Natalia Kowalczyk, Mateusz Kołodziej SP 32 Bytom

II miejsce nie przyznano

III miejsce nie przyznano

Wyróżnienia nie przyznano

 

Kategoria zespół wokalny:

I miejsce Akolada 2 SP 18 Chorzów

II miejsce Camerata SP 32 Bytom

III miejsce Bell Team Canto SP 3 Bytom

Wyróżnienia nie przyznano

 

Kategoria zespół wokalno-instrumentalny:

I miejsce SRKAK Chorzów

II miejsce AQQ SP 64 Katowice

III miejsce Akolada SP 18 Chorzów

Wyróżnienia Bell Team Canto 2 SP 3 Bytom

 

szkoły ponadgimnazjalne:

 Kategoria solista:

I miejsce Zuzanna Krupa 4 LO Chorzów

I miejsce Ewa Kowalczyk SRKAK Chorzów

III miejsce nie przyznano

Wyróżnienia nie przyznano

 

Kategoria duety:

I miejsce nie przyznano

Wyróżnienie nie przyznano

 

Kategoria zespół wokalo-imstrumentalny:

I miejsce SRKAK A Vista Chorzów

Wyróżnienie nie przyznano