Na Narodowym Stadionie Lekkoatletycznym ruszyła wystawa Anity Włodarczyk, trzykrotnej złotej medalistki olimpijskiej w rzucie młotem. Wystawa poświęcona znakomitej lekkoatletce i Ambasadorce obiektu dostępna jest w ramach długiej trasy zwiedzania Stadionu Śląskiego.